Socialinio verslo forumas

SOCIALINIO VERSLO FORUMAS – 2016 

Event information in English

Balandžio 13-14 dienomis LR Ūkio ministerijoje Gedimino pr. 38, Vilnius

Įkvepiantys pranešimai – Plenarinės sesijos – Praktinės darbo grupės – Naujų kontaktų užmezgimas

2016 metų Socialinio verslo forumo tema: SOCIALINIS VERSLAS IR MIESTŲ PLĖTRA

Forumo metu aptarsime Socialinio verslo koncepciją, pristatysime Socialinio verslo skatinimo 2015–2017 m. veiksmų planą ir jo įgyvendinimą, kalbėsime apie socialinio verslo perspektyvas Lietuvoje. Tradiciškai Forumo metu susipažinsime su kitų Europos valstybių gerosiomis praktikomis, diskutuosime, kurias iš jų galima pritaikyti Lietuvoje.

Atsižvelgiant į miestuose augančius bendruomeninius judėjimus, renginio metu daug dėmesio skirsime socialinio verslo kūrimui rajonų centruose.

Renginys bus sudarytas iš ekspertinių pranešimų, gerųjų praktikų pristatymų, diskusijų ir praktinių darbo grupių.

Renginyje dalyvauti kviečiame socialinio verslo, verslo, nevyriausybinių, bendruomeninių organizacijų atstovus, sprendimų priėmėjus, savivaldybių atstovus ir socialinio verslo bei socialinių inovacijų interesantus.

Kol renginio organizatoriai ruošia ateinančio Forumo programą, kviečiame prisiminti 2015 metų vieno iš pagrindinių svečių– socialinių verslų kūrėjo ir vystytojo Miceál Pyner – išsakytas mintis. Interviu su juo skaitykite  ČIA.

Detali renginio programa ir dalyviai bus paskelbti netrukus. Sekite naujienas Facebook.

Registracija į renginį baigėsi, su atrinktais dalyviais renginio organizatoriai susisieks iki kovo 31 dienos. Registracijos anketą galite rasti ČIA.

Akimirkos iš Socialinio verslo forumo – 2015:

Organizatoriai:

BC-R

 

 

 

 

Partneriai:

BC-R