Socialinio verslo forumas

Socialinio verslo forumas kasmet kviečia socialinio verslo ekspertus, akademikus ir praktikus ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio aptarti pagrindines socialinio verslo tendencijas ir augimo kryptis.

2018 metais Forumo organizatoriai didžiausią dėmesį skyrė viešų paslaugų perdavimui bendradarbiaujant ir įgyvendinant jas su socialiniais partneriais.

Remiantis Vyriausybės viešojo valdymo tobulinimo programa, iki 2020 metų Lietuvoje ne mažiau kaip 15 proc. valstybės atliekamų viešųjų paslaugų turi būti perduota socialiniams partneriais. 2017 m. liepos 1 d. Lietuvoje pakeistas viešųjų pirkimų įstatymas sukuria įrankius, kurių pagalba galima įgyvendinti atitinkamą politiką. Visa tai atveria naujas galimybes socialinio verslo iniciatyvoms kurti alternatyvius, tvarius sprendimus socialiniams iššūkiams.

Socialinio verslo forumo formatas – įkvepiantys pranešimai, diskusijos ir darbo grupės, kurių rezultatai tiesiogiai prisidėti prie socialinio verslo aplinkos gerinimo Lietuvoje.

Forumo įrašasForumo ataskaita LT

Organizatoriai

Forumo partneriai

Renginio istorija

Socialinio verslo forumas Lietuvoje pradėtas rengti 2014-aisiais. Forume kasmet dalyvauja svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, čia kasmet aptariamos pagrindinės socialinio verslo tendencijos ir augimo kryptys (Europos ir Lietuvos mastu), diskutuojama, ko trūksta efektyvios socialinės partnerystės kūrimui, efektyviam viešųjų ir socialinių paslaugų teikimui.

2015–2017-ųjų metų socialinio verslo veiksmų plane šis forumas įrašytas kaip kasmet privalomai organizuojamas renginys.

 

Socialinio verslo forumas – 2014 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2015 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2016 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2017 metų ataskaita lietuvių kalba;

Socialinio verslo forumas – 2018 metų ataskaita lietuvių kalba.

Daugiau informacijos

Klausimams ir atsakymams

Kontaktai

Renginio data: Kovo 28 d.

Renginio vieta: Swedbank, Konstitucijos pr. 20A, Vilnius

Kontaktinis tel. +370 673 86642

Sekite renginio naujienas