Socialinio verslo forumas – tradicija tapęs, šeštus metus iš eilės organizuojamas pagrindinis socialinio verslo aplinkos formavimo renginys.

Šeštasis Forumas siekia būti kaip niekada spalvingas – kalbėti apie įvairovę ir inovacijas, partnerystes, kurios padeda sukurti spalvingus sprendimus. Renginio metu, inovatyviose erdvėse, susitiks nacionalinės ir regioninės politikos atstovai, akademikai, socialiniai verslai iš Lietuvos ir visos Europos. Kartu aptarsime priemones, kurių pagalba galima skatinti partnerytes, efektyvesnes viešąsias ar socialines paslaugas ir žinoma į poveikį orientuotus rezultatus.

Socialinio verslo forumo formatas – įkvepiantys pranešimai, diskusijos ir darbo grupės, kurių rezultatai tiesiogiai prisideda prie socialinio verslo aplinkos gerinimo Lietuvoje.

Registracija

Programa

10:00 Renginio atidarymas

10:15 Socialinio verslo aplinkos apžvalga – ką pavyko pasiekti per 2019 metus

10:35 Socialinės investicijos – Lietuvos situacijos apžvalga, poreikis ir iššūkiai, Phil Tulba, Tulba Consulting (anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

11:05 Socialinės investicijos – globalus požiūris, Mariel Vincent Andres Rapisura, SEDPI Pte. Ltd., vadovas, Filipinai (anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

11:45 Pertrauka

12:00 Poveikio investavimas – Danijos Social Capital Fond (TBC) (anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

12:40 Reach for Change modelis: inkubatorius ir poveikio investavimas Lietuvoje, Jurgita Ribinskaitė – Glatzer, Reach for Change

13:10 Pertrauka

13:40 Socialinio verslo skatinimo instrumentai Lietuvoje: lengvatinės paskolos ir socialinio poveikio obligacijos, Invega

14:10 Poveikio pirkimai – Kauno atvejis, Versli Lietuva ir Kauno miesto savivaldybė

14:40 Socialinės investicijos – alternatyvus instrumentas socialinių inovacijų skatinimui, Eitvydas Bingelis, Socialinės apsaugos ir darbo vice ministras, Viktorija Krutulytė, Europos socialinio fondo agentūra

15:10 Pertrauka

15:25 Panelio diskusija

16:25 Renginio apibendrinimas ir uždarymas

Organizatoriai

Forumo partneriai

Renginio istorija

Socialinio verslo forumas Lietuvoje pradėtas rengti 2014-aisiais. Forume kasmet dalyvauja svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, čia kasmet aptariamos pagrindinės socialinio verslo tendencijos ir augimo kryptys (Europos ir Lietuvos mastu), diskutuojama, ko trūksta efektyvios socialinės partnerystės kūrimui, efektyviam viešųjų ir socialinių paslaugų teikimui.

2015–2017-ųjų metų socialinio verslo veiksmų plane šis forumas įrašytas kaip kasmet privalomai organizuojamas renginys.

 

Socialinio verslo forumas – 2014 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2015 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2016 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2017 metų ataskaita lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2018 metų ataskaita lietuvių kalba.

Daugiau informacijos

Telefonas +37067386642

El. paštas info@socialinisverslas.lt

Sekite naujienas Facebook