Socialinio verslo ir inovacijų festivalis BiZzZ’19

BiZzZ – tai socialinių inovacijų renginys, suburiantis jaunus žmones, socialinius verslininkus, inovatorius.

Šių metų aštuntojo BiZzZ`19 tema – darnaus vystymosi tikslai! Pasirinkome juos keturis: skurdo mažinimas, darnūs miestai ir bendruomenės, nelygybės mažinimas, klimato kaita.

2019 m. rugpjūčio 17-18 d. pasiruoškite įlipti į kito batus, susipažinti su įvairiomis temomis „pasaulio virtuvėje“, ieškoti galimybių ir jas atrasti , plėsti pažinčių tinklą, susipažinti su aktyviais Lietuvos socialiniais inovatoriais ir savo buvimu prisidėti prie rekomendacijų ministerijai kūrimo darnaus vystymosi klausimais. Susitikime, diskutuokime, susipažinkime, pailsėkime ir neformaliai papramogaukime jau rugpjūčio 17 d.!

Tikslui pasiekti:

✅ Susibursime unikalioje, gamtos apsuptoje Lietuvos vietoje – Inovatorių slėnis / Innovator’s Valley, Antalieptės miestelyje
✅ Klausysimės įkvepiančių pranešimų darnaus vystymosi temomis ir diskutuosime.
✅ Daug bendrausime, megsime naujas pažintis ir dirbsime grupėse.
✅ Spręsime kolegų problemas ir padėsime jiems tobulėti.
✅ Dalyvausime įvairiose dirbtuvėse ir neformaliais atsipalaiduosime gamtos apsuptyje su aktyviomios pramogomis visai šeimai.

Registruokis jau dabar!

Apie renginį

Socialinio verslo stovykla „BiZzZ“ – tai įkvepiantys žmonės, pranešimai, diskusijos, pavyzdžiai, gamta, istorinė aplinka ir žinoma, tradicinis naktinis žygis, sukuriantis puikią terpę naujoms idėjoms ir pažintims kurtis ir skleistis.

Festivalis rengiamas šiltuoju vasaros sezono metu, dažniausiai rugpjūčio mėnesio pabaigoje, Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, Zarasų rajone. Dalyvius maitina vietos gyventojai, organizuojamas naktinis žygis ir mugė.

Klausimams ir atsakymams

Kontaktai

Renginio data: Rugpjūčio 18-19, 2018

Renginio vieta: Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų rajonas

Kontaktinis tel. +370 673 86642

Sekite renginio naujienas